İstanbul'da kürtaj fiyatları

Mart sonu 2019 yılı için İstanbul'da kürtaj fiyatları ne kadar olduğu konusunda detaylara inmeden önce hergün yüzlerde hastamızın telefonla arayarak veya WhatsApp üzerinden sorduğu, ortalama kürtaj fiyatları kaç paradır, kürtaj ameliyatı fiyatı neye göre hesaplanır, kürtaj ücretleri İstanbul'da kaç liradan başlar, kürtaj maliyeti gebelik haftasına göre nasıl artar, kürtaj nedir, kürtaj nasıl yapılır, kürtaj videosu nerde izlerim, kürtaj sonrası gebelik ihtimali nedir, kürtaj yasasına göre en geç kaç haftalıkken çocuk aldırılabilir, İstanbul'da kürtaj yapılan yerler nereleridir ? gibi sorularıda bu yazımızda cevapladığımızı bildirelim.

Vakum kürtaj fiyatlarının en güncel bilgilerle İstanbul'da ne kadar olduğunu öğrenmek için Bakırköy'deki muayenehanemizi arayabilirsiniz, yada WhatsApp üzerinden iletişime geçerek 2016 kürtaj ücret listemizi isteyebilirsiniz. İstanbul'da ben dahil kürtaj yapan jinekologlar, geleneksel olarak hamilelik haftasına bakarak çocuk aldırma fiyatı hesaplıyoruz, son adetin başladığı günden itibaren sayarak gebelik haftanızı hesaplayabilirsiniz, ama zaten gebelik sonlandırmak için geldiğinizde mutlaka ultrason yapıyoruz, kaç haftalık gebe olduğunuz günü gününe çıkıyor. Birçok hasta yanlışlıkla cinsel ilişki zamanını bu konuda milat olarak tutup hamilelik hafta hesabını ona göre yapıyor ama bu yanlış hesaplama 10 haftalık kürtaj yasal sınırı açısından problem yaratabiliyor.

Kürtaj

Çocuk aldırmadan önce kürtaj hakkında ansiklopedik bilgiler edinmek için kürtaj başlıklı makalemizi okumanızı tavsiye ederim.


Kürtaj nasıl yapılır ?

Vakumlu kürtajın İstanbul'da nasıl yapıldığını teknik olarak öğrenmek için kürtaj nasıl yapılır konulu yazımızı okuyunuz.

Kürtaj fiyatları İstanbul

2019 senesi Mart sonu itibarı ile en güncel gebelik sonlandırma maliyetletini öğrenmek için kürtaj fiyatları İstanbul başlıklı makaleme göz gezdirin, yada Bakırköy'deki muayenehanemi telefonla arayarak veya WhaysApp üzerinden yazarak güncel kürtaj fiyat listemizi isteyin.

Kürtaj yasası

Memleketimizde yürürlükte olan ve gebelik sonlandırmaya hafta sınırı getiren kanuni düzenlemeler ve hapis cezaları hakkında bilgi almak için kürtaj yasası başlıklı yazımıza bakınız.

Kürtaj sonrası adet

Kürtaj sonra dikkat edilmesi gereken hususlar ve kaç gün sonra adet görüleceği konusunda bilgi almak için kürtaj sonrası adet konulu makalemi tavsiye ederim.

Kürtaj Beyoğlu

İstanbul Beyoğlu ilçesi ve civarında kürtaj yapılan hastane, tıp merkezi ve özel jinekolog muayenehanelerini, kürtaj fiyatlarını öğrenmek için kürtaj Beyoğlu başlıklı sayfamızı ziyaret ediniz.


Site kullanım kuralları

Popüler Yayınlar