Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları

Kızlık zarı dikimi fiyatları 2019 yılı Haziran ayı için İstanbul'da ve Ankara'da yaklaşık olarak .... lira civarından başlayıp , duruma göre .... liralara kadar çıkabilir. Özellikle flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi genç kızlar arasında son zamanlarda o kadar trend olduki nerdeyse kürtajdan fazla kızlık zarı dikimi sorulur hale geldi , nitekim jinekoloji muayenehanemizde çalan her telefonun önemli bir kısmı flep yöntemi hakkında olmaya başladı. Bunların dışında tabiiki kürtaj fiyatları kaç paradır , vakum kürtaj nasıl yapılır gibi konularda sorulmuyor değil herkes kendi kafasına göre sorunlarına çözüm bulmaya çalışıyor , akılları pazara çıkarmışlar , herkes yine kendi aklını almış denir. Ama özellikle kızlık zarı dikimi konusunda işi şansa bırakmak canınızı sıkacak sonuçlar doğuracak . Öncelikle şunu açıklayalım , kızlık zarı diktirmek isteyen bayanların en fazla aradığı hususlar ;

1- Gizlilik ve ... kayıtlarına geçmemesi
2- Sonuç garantisi , yani cinsel ilişkiye girildiğinde kan gelmesi
3- Yaşam konforu , dikim sonrası aynı gün sosyal hayata ve çalışma hayatına aynen devam edebilmek ve fiziki kısıtlamalara uğramamak.
4- Kızlık zarının dikilmiş olduğunun anlaşılmaması , cinsel ilişki esnasında veya ön sevişme sırasında kızlık zarının önceden dikilmiş olduğu kesinlikle anlaşılmamalıdır.
5- Kızlık zarı dikimi fiyatı makul ve ulaşılabilir düzeyde olmalıdır. Mesela İstanbul'da kızlık zarı diken en iyi doktorlar .... lira ile .... lira arasında flep yöntemi bekaret dikimi yaparlarken kızlık zarı dikimi konusunda pek .. olmayan , ayda yılda bir kızlık zarı diken bazı .. çok daha yüksek fiyatlar isteyerek hastaların ... yararlanabiliyorlar. Ama innamayın onlar size .. veremezler. Siz kızlık zarı konusunda hangi jinekolog daha iyidir diye bulmak istiyorsanız , emektar dostunuz google'a güvenin derim ben , açın google'ı ve yazın " kızlık zarı diken en iyi doktor " diye veya " en fazla kızlık zarı diken doktor " diyede yazabilirsiniz , listenin üst sıralarında .. göreceksiniz .

Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

2019 yılında İstanbul'da kızlık zarı dikiminin nasıl yapıldığını merak edenler bu paragrafı okusunlar. Dünya üzerinde şu anda en garantili yöntem flep yöntemidir ve ülkemizdede uzun zamandır uygulanmaktadır . Bu yöntemin avantajları ise ;

1- Zaman kısıtlaması yoktur , yaptırdıktan yıllar sonra bile cinsel ilişkiye girseniz mutlaka kızlık zarı kanaması ortaya çıkar.
2- Kızlık zarı dikimi esnasında acı çekmezsiniz , vajina girişine uygulanan lokal anestezi sayesinde dikimi hissetmezsiniz.
3- Kızlık zarı dikimi sonrasında masadan kalkarak yürüyüp günlük hayatınıza geri dönebilirsiniz.
4- Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi 20 gün üçinde iyileşerek orijinal kızlık zarı haline gelir ve kızlık zarı dikimi anlaşılmaz.

Kızlık zarı diktirenler

İstanbul'da kızlık zarı diktiren binlerce bayan vardır , dikim sonrası izlenmileri nelerdir diye çok merak ettiğinizi biliyorum , ama böylesine mahrem bir konu hakkında size en yakın insanların bile bilgi vermeyeceğini tahmin edebilirsiniz . Ama en azından şunu bilin , kızlık zarı dikimi başarılı olmasaydı bunu mutlaka şok haberler şeklinde basından duyardınız.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Tama yakın olasılıkla anlaşılmaz , çünkü flep yöntemi 20 gün içinde iyileşince dikişlerde eriyrek yok oluş olur ve dikiş izi kalmaz , ayrıca cinsel ilişkide penisin vajinaya 2 cm kadar girmesi sonucu kızlık zarına dayanır ve daha ileri itilirse kızlık zarı yırtılarak bekaret bozulur , kızlık zarı üzerinde yer alan aktif kan damarlarıda penis darbesi ile yırtılır ve kızlık zarı kanaması ortaya çıkar.

Popüler Yayınlar