Kürtaj Fiyatları

Jinekolojide kürtaj fiyatları 2019 yılı ilk aylarında İstanbul, Ankara ve İzmir'de %90 ihtimalle gebelik haftasına dayanarak size söyleniyor , taban fiyat olarak genelde ... lira deniyor ve her ilerleyen gebelik haftası için üzerine ... lira konuyor , 4 haftaysa ... , 5 hafta ise ... , 6 hafta ise ... şeklinde ilerliyor , ama kürtaj yasası 2014 düzenlemesine göre üst sınır 10 haftadır , eğer yaptıracam , doğuracam derken bu zamanı geçirirseniz İstanbul'da ve Ankara'da çocuk aldırma ihtimaliniz kalmaz , aklınızda bulunsun. Bak telefonlar yine çalıyor , Asistanım Esra cevap vermeye yetişemiyor , arada Aynur hanımda bakıyor , ne soruyorlar Esra ? kızlık zarı fiyatı hocam , tamam onuda ekleyelim makaleye , İstanbul'da ve Ankara'da kızlık zarı dikimi fiyatı .... lira civarından başlıyor ve acımasızca yukarı doğru yükselebiliyor ama astromonik fiyatlar ödemeyin bence. Bir taraftan çalışıyoruz bir taraftanda televizyonda Başbakan ...konuşmalarını dinliyoruz , Kılıçtaroğlu bir klip bile yaptırmış bu konuda. Neyse siyasete girmeyelim.
Kürtaj öncesi muayene ve ultrasona gireceksiniz , hem genel bir kontrolden geçmiş olacaksınız , hemde gebelik haftası net olarak ortaya çıkmış olacak. Merak etmeyin muayene parası size verdikleri kürtaj ücretine genelde dahil ediliyor , yani ek bir ücret istemezler , ama siz emin olmak için yinede muayene dahilmi diye sorun.
Vakum kürtaj uygulaması genellikle lokal anestezi altında yapılır , yani rahim girişi uyuşturulur ama bilinciniz açık olur , acı çekmezsiniz , bu hizmet içinde ek bir masraf yoktur , ama ben uyutularak kürtaj olacağım , yani genel anestezi ile kürtaj isterseniz iş değişir ve İstanbul'un hangi semtine giderseniz gidin sizden ek olarak ... lira kadar ek ücret isterler.

Popüler Yayınlar