Kürtaj Ücretleri 31 Ocak 2019

Megakent İstanbul'da gerek Avrupa , gerekse Anadolu yakalarında 2019 kürtaj fiyatları kadın doğumculara göre değişmekle beraber daha geleneksel bir yapıda hamilelik haftasının kaç haftaya ulaştığına bakılarak ayarlanıyor. İlk adet gecikmesiye beraber gebeli varsa 4 haftalık kabul ediliyor ve kürtaj yasasına görede 10 haftayı aşmadığı sürece çocuk aldırmak mümkün. Ücretlerndirme için örnekler verelim , 4 haftalık bir gebelikle gelirseniz İstanbul'da yaklaşık olarak ... TL gibi kürtaj fiyatları söz konusu olacaktır, bu ücrete jinekolojik muayene ve ultrason incelemeleride dahil edilir , yada 7 haftalık bir gebelik varsa bu seferde yaklaşık olarak İstanbul'da ... TL gibi çocuk aldırma fiyatları karşınıza çıkacaktır. Bu noktada gebelik sonlandırma kararı kesin ise vakit kaybetmeden uygulamak önemlidir.

Ayrıca kürtaj kanununa göre 10 haftayı geçerseniz Türkiye'de hiç bir kadın doğumcu size kürtaj yapmaz.
Kürtajda anestezi yani uyuşturma tekniğini siz seçebiliyorsunuz , lokal anestezimi olsun yoksa genel anestezi ile kürtaj daha mı iyi gibi soru işaretleriniz varsa ben size vakum kürtaj için lokal anesteziyi tavsiye edeceğim , zaten vakumlu kürtajda rahim içi kazıma olmadığı için acı çekmiyorsunuz , ne gerek var gebel anesteziye, ayrıca lokalle yaptırırsanız herhangi bir ek ücret ödemeyeceksiniz , ama genel anestezi ile kürtaj olursanız İstanbul'da yajlaşık ... TL kadar ek bir ücret söz konusu olacaktır.

Kürtaj fiyatları ve flep yöntemi kızlık zarı dikimi hakkında geniş bilgi almak için bizi gece gündüz arayabilirsiniz ,  Türktelekom sabit hattımız ve Turkcell hattınız sürekli açık.

Popüler Yayınlar